3/2017

3/2017

Letní vydání na svých stránkách  nabádá k uvolnění a prostě užití si léta. Tak třeba kosmetická značka Manufaktura prozradila návod, jak alespoň jednou týdně poskytnout naší kůži intenzivní exkluzivní péči v podobě večerních sedmikráskových pleťových lázní. Společnost Potten&Pannen zase poskytuje návod na letní drinky z čajů Kusmi Tea Paris. Rodinná firma Galerie vířivek, která právě slaví 10 let na našem trhu, odkrývá filozofii relaxace ve vířivkách. Společnost Ceiba dodávající na trh mimo jiné protisluneční fólie a která letos slaví 20.výročí od založení, vysvětluje,  jak vám fólie pomohou k vytvoření stínu v interiéru. Paralelu vidí ve stínu, který poskytuje gigantický tropický strom Ceiba, podle něhož se pojmenovali. Zkrátka každá značka po svém oslavuje léto. Ani na jubilanty aktuální vydání nezapomnělo. Jako příklad lze uvést značku Pilot se svým převratným vynálezem – gumovacím perem Pilot FriXion. To slaví letos již 10 let od svého zrodu! Samozřejmě letní vydání přináší spoustu dalších zajímavých informací!

V aktuálním vydání se čtenář může dočíst o těchto značkách:
Vysočina Convention Bureau . IITTALA . Pilot . Kusmi Tea Paris . JwL Jewellery . MANUFAKTURA . Stock Plzeň-Božkov . Galerie vířivek – wellness, fitness . Skanfort . Superbrands . Visa . LUKO . Ceiba . Repromeda . dm . LaundryJet.cz . Benátská! . DB Schenker a dalších.

3/2017

3/2017

V druhé, odborné části časopisu  o konceptech obchodů – Stores – se jako pokaždé, i v aktuálním vydání, můžete inspirovat zajímavými pojetími kamenných obchodů u nás i ve světě. I tentokrát se ale hlavně dočtete v reportážích ze světových metropolí jaké jsou trendy v retailu a mnoho dalších zajímavostí ze světa kamenných obchodů. Tentokrát je zde nahlíženo na RETAIL jako na médium nebo na obchodní centra jako na svatyně konzumu. Velmi zajímavé články se také dočtete o  textiliích v interiérech. 

Aktuálně

  • Přihlaste své shop-koncepty do světové soutěže EuroShop RetailDesign Award 2018! Soutěž EuroShop RetailDesign Award vyhlašuje německé EHI ve spolupráci National Retail Federation USA jako soutěž o nejlepší koncepty světa. Kritérii výběru jsou povedený design, konzistentní koncept obchodu s jasným poselstvím oslovujícím cílovou skupinu a také jednoznačně rozpoznatelnou korporátní identitou. Neboť pouze při splnění všech těchto aspektů oslovuje idea obchodu také zákazníky. Časopis Brands&Stories přijímá do 29. října 2017 přihlášky do dalšího ročníku soutěže! Přihlášení nepodléhá žádnému poplatku. Pro více informací se obraťte na redakce@pribehyznacek.cz. 
  • Jubilejní 10. ročník prestižní soutěže Ocenění českých podnikatelek, pořádaný Agenturou Helas odstartuje 1. 6. Uzávěrka přihlášek je 22.září 2017. www.oceneniceskychpodnikatelek.cz
  • Byl vyhlášen již 19. ročník soutěže „Best of Realty – Nejlepší z realit“, která je v tuzemsku považovaná za nejprestižnější v oboru. O nominaci na ceněný titul v šesti základních kategoriích se až do 4. září 2017 mohou ucházet stavby dokončené a zkolaudované po 1. lednu 2016 na území České republiky. Výsledky budou slavnostně vyhlášeny na galavečeru v úterý 7. listopadu 2017 v Kongresovém sále České národní banky v Praze 1. Více o soutěži na www.bestofrealty.cz

Ukázka časopisů z letošního roku

2/2017
Brands&Stores 2/2017
01/2017
Brands&Stores 1/2017