1/2018

1/2018

Stránky našeho aktuálního vydání jsou prolnuté jarní atmosférou. Kosmetická značka MANUFAKTURA přichází s limitovanou kolekcí Fialka vytvořenou u příležitosti 100. výročí založení naší republiky. Dámy jistě zaujmou novinky úspěšné kliniky estetické medicíny Petra Clinic health. Za zimou se poohlížíme se značkou ALPINE PRO, která může pod svým logem hrdě uvádět hlavičku Oficiální partner Českého olympijského týmu. Dočtete se i o skandinávské značce skla Iittala, která je součástí Fiskars Group. Doporučujeme i článek o firmě Plastová střešní krytina EKOternit®, jež se stala první evropskou firmou, které se podařilo plně automatizovat a robotizovat proces přeměny kabelového odpadu na výrobek s vysokou užitnou hodnotou. Zajímavé příběhy lidí, kteří po změně režimu zakládali firmy u nás a vybudovali z nich dodnes skvěle fungující značky, protože to dělali srdcem, Vás mohou inspirovat na i stranách LAX, Boutique Dreams nebo  Petite France Boulangerie & Patisserie. Jako obvykle máme také v jarním vydání oslavence – jubilanty. Dvacet pět let s námi slaví B2B firma DNA z oboru světelné techniky, řídicích systémů a úspor. Ale to nejsou jediné inspirace, které Vám prostřednictvím našich stran opět přinášíme. Příběhy inspirují a motivují. Vyhledáváme ty značky, které slaví kulatá výročí od svého vzniku. Dáváme jim malý dárek v podobě strany na příběh značky navíc. A kdybychom na někoho zapomněli, budeme rádi, když se nám připomenete!

V aktuálním vydání se čtenář může dočíst o těchto značkách:

Petra Clinic health . Manufaktura . Iittala . Boutique Dreams . ALPINE PRO . Petite France boulangerie & Patisserie . DNA . Malfini by ADLER . LAX . EKOternit . Heimtextil 2018 . Duhovka . Philips Lighting . Philips Professional Display Solutions . WANZL . Servisbal Obaly . RetailCon . a další

1/2018

1/2018

Druhá, odborná část časopisu Stores si nese dál svoje poselství – inspirovat a působit na všechny spolutvůrce kamenného obchodu, aby vytvářeli tu správnou atmosféru prodejního místa, zážitky při nakupování, emoce a příjemné pocity, protože to jsou u nás mnohdy také ještě pojmy pouze vzdálené a neaplikované v praxi prodejen. I v aktuálním vydání, se můžete inspirovat zajímavými pojetími kamenných obchodů u nás i ve světě. I tentokrát se ale hlavně dočtete, jaké jsou trendy v retailu a mnoho dalších zajímavostí ze světa kamenných obchodů. Společnost Philips Lighting Vám představí, jak lzz pomocí jejich systému navigovat lidi po prodejní ploše přes světlo. Philips Professional Display Solutions nám zase svěřila svoji case study.  Zásady úspěšného e-shopu a jak zrychlit balení a ušetřit radí společnost Servisbal Obaly. Na stranách jarního vydání naleznete i pozvánky na různé veletrhy a soutěže.

Aktuálně

  • 31. května můžete zažít tuto úžasnou atmosféru módního světa na náměstí v Poděbradech před Boutique Dreams, který Vás tímto zve na svoji módní přehlídku.
  • 10. 4. 2018 v Centru současného umění DOX (Poupětova 1, Praha 7) budou oznámeni vítězové soutěže INTERIÉR ROKU v rámci mezinárodního kongresu o bydlení, architektuře a designu LIVING FORUM. Informace a vstupenky na www.interierroku.cz.
  • Moderní a atraktivní expozice českých i zahraničních firem z oboru reklamní komunikace a využití tisku nabídne pod jednou střechou výstaviště PVA EXPO PRAHA. Od 29. do 31. května 2018 se zde uskuteční jubilejní 25. ročník mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF, jedinečná platforma pro sdílení novinek. Společně s tímto veletrhem se uskuteční i 2. ročník veletrhu OBALY.
  • Do 15. 5. 2018 můžete hlásit svoje obalová řešení do soutěže OBAL ROKU na www.obalroku.cz.
  • 31. 5. 2018 si nenechte ujít patnáctý ročník konference RetailCon, kde se dozvíte jaké jsou novinky ve světě shopping center a maloobchodu. Více na www.centers.cz.