2/2017

2/2017

Aktuální vydání tak trochu souvisí s toužebně očekávaným prosluněným obdobím roku díky prezentovaným značkám aquatic fitness systému s protiproudem, vřetenové sekačky, koloběžky  a  dalších. O tom, kterou značku si vybrat vám právě hodně napoví její příběh. Je jedno, jestli se jedná o příběh značky Swardman, která je dokladem toho, že pokud někdo něco dělá s nadšením a rád, úspěchu většinou dosáhne nebo o příběh obyčejného českého hrdinství – hrdinství těch, kteří se v naší zemi pustili do podnikání a dokázali vybudovat  značku. O tom, že abyste dosáhli úspěchu, práce vás musí bavit, svědčí i příběh zakladatelů firmy Potten&Pannen. Jejich značka letos právě slaví 25 let na českém trhu a rozhodně bude co oslavovat. Toto vydání je nejen o slunci, ale hlavně o relaxu a zdravém životním stylu. Dočtete se o důležitosti správného složení ložních přikrývek značky DaunenStep, ale i o významu vodního proudu pro organismus ať již prostřednictvím důmyslných choreografií prémiových armatur Dornbracht či v aquatic fitness systému značky Endless Pools  s možností plavat s protiproudem a cvičit ve vodě, kde klouby méně trpí. Značka Kostka – kolobka vás zase přesvědčí o tom, že z kola bolí záda, kdežto na koloběžce si je napravíte a zároveň zapojujete mnohem více svalů. Všechny zmiňované značky i další v části Brands tohoto vydání mají jednu společnost myšlenku – zdravý životní styl a návrat k přírodě.

V aktuálním vydání se čtenář může dočíst o těchto značkách:

Pannen Staněk . Endless Pools Fitness . Systems . Kostka . DaunenStep . Crystalex Bohemia . Dornbracht . Philips Lighting . Mototechna . Plastia . Swardman . Ivana Rosova Fashion Group

2/2017

2/2017

V druhé, odborné části časopisu  o konceptech obchodů – Stores – se jako pokaždé, i v aktuálním vydání, můžete inspirovat zajímavými pojetími kamenných obchodů u nás i ve světě. Tentokrát se vám představí i tři nejdůmyslnější shop-koncepty světa, které letos podesáté ocenila porota EuroShop RetailDesign Awards. I tentokrát se ale hlavně dočtete jaké jsou trendy v retailu v reportážích ze světových veletrhů a mnoho dalších zajímavostí ze světa kamenných obchodů.

Aktuálně

  • Z veletrhu interpack v Düsseldorfu se stává každé tři roky mezinárodní setkání celé obalářské branže pro vysoce kvalifikované publikum. Na veletrhu interpack 2017, který se bude konat 4.–10. 5. nesmíte chybět! Přehled všech nabídek veletrhu najdou návštěvníci na adrese www.interpack.com.
  • Soutěž Obal roku 2016 má uzávěrku přihlášek 31. 5. 2017! Více na www.obalroku.cz
  • Jubilejní 10. ročník prestižní soutěže Ocenění českých podnikatelek, pořádaný Agenturou Helas odstartuje 1. 6. Uzávěrka přihlášek je 22. 10. 2017. www.oceneniceskychpodnikatelek.cz
  • Již pátý ročník Mezinárodní výstavy pro podnikání a franchising se uskuteční 31. 5. v Praze v budově OK systému , Na Pankráci 125. Nenechte si ujít zajímavou výstavu a doprovodný konferenční program!
  • V Česku se jako v první zemi na světě bude udílet prestižní ocenění pro firmy a organizace, které naplňují cíle udržitelného rozvoje. Ceny SDGs se budou rozdány 27. 5. 2017 v Černínském paláci v Praze.

Ukázka časopisů z letošního roku

01/2017
Brands&Stores 1/2017