Brands 02/2018

Brands 02/2018

Příběhy značek na stránkách našeho letního vydání jsou o tom, že úspěch je součtem malých snah opakovaných den po dni. I tentokrát uvádíme příběhy značek slavících kulatá výročí od svého založení. Můžeme jmenovat třeba pětadvacetiletý SVITAP, Servisbal, společnost Potten & Pannen – Staněk, která velkolepým večírkem oslavila 25 let na trhu nebo dvacetileté výročí, kdy se pasáž Černá růže přeměnila na shopping centrum a dvacet pět let, co se poprvé konal veletrh Reklama Polygraf. (Reportáž z tohoto veletrhu naleznete v části STORES). Vyhledáváme ty značky, které slaví kulatá výročí od svého vzniku, a dáváme jim malý dárek v podobě strany na příběh značky navíc. Takže kdybychom na někoho zapomněli, budeme rádi, když se nám připomenete. Svoje služby vám v letním vydání představí společnost Canon nebo CzechInvest. Na stránkách značky BeSafe se dozvíte něco o bezpečnosti vašich dětí v autech a na dvoustraně další skandinávské značky Kronaby zase něco o chytrých hodinkách. 
Pasáž Černá růže Vám prostřednictvím našich stran chce sdělit, jak úžasné je to místo pro pořádání vašich firemních party, večírků a eventů. Můžete se stát také partnery ojedinělé akce PRAGUE POLO CUP 2018, což vám organizátor přes naše strany nabízí. A v neposlední řadě při výčtu zajímavých stran našeho letního vydání je nutné upozornit také na systém  NIKO, který je o moderních elektroinstalacích u vás doma nebo ve firmě. V letním vydání naleznete i nové značky na trhu a mnoho dalšího.

V aktuálním vydání se čtenář může dočíst o těchto značkách:

Canon . Kronaby . BeSafe . POPASTA . MANUFAKTURA . Pasáž Černá růže . CzechInvest . Svitap . Servisbal . Geocore . Niko . Willson & Brown . Adler . Sephora . Mototechna Classic . Deers . Petra Clinic health . Philips Lighting . WANZL . MARANKO Design . Paketo.one . EYELEVEL . Wellen . a dalších.

Stores 02/2018

Stores 02/2018

Druhá, odborná část časopisu Stores si nese dál svoje poselství –- inspirovat a působit na všechny spolutvůrce kamenného obchodu, aby vytvářeli tu správnou atmosféru prodejního místa, zážitky při nakupování, emoce a příjemné pocity, protože to jsou u nás mnohdy také ještě pojmy pouze vzdálené a neaplikované v praxi prodejen. I v aktuálním vydání, se můžete inspirovat zajímavými pojetími kamenných obchodů u nás i ve světě. I tentokrát se ale hlavně dočtete, jaké jsou trendy v retailu a mnoho dalších zajímavostí ze světa kamenných obchodů. Přestavujeme vám 3 nejlepší koncepty obchodů světa – vítěze letošního ročníku EuroShop RetailDesign Award a také oceněné v české soutěži Interiér roku. Společnost Philips Lighting vám vysvětlí jak lze pomocí jejich systému nasvětlovat zkušební kabinky a udělat tak ze zkoušejících nakupující. Společnost MARANKO Design ukáže na svých realizacích, jak krásné obchody umí vytvářet. Prostřednictvím reportáží našich expertů-dopisovatelů vás provedeme obchody v New Yorku nebo výstavou toho nejlepšího z POP v Paříži.  V letním vydání se dočtete mnoho zajímavého z oblasti digitálních technologií využitelného v kamenných obchodech. A také jsme pro vás založili novou zajímavou rubriku Retail Oxygen.

Aktuálně

  • Do soutěže Národní cena za studentský design 2018 se přihlašuje on-line prostřednictvím webových stránek soutěže ww.studentskydesign.cz v termínu do 26. června 2018. Vybrané nominované práce budou vystaveny na výstavě v Plzni v kreativní zóně DEPO2015 od 12. do 25. listopadu 2018. V následujícím roce by výstava měla v případě zájmu putovat po zahraničí. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhne v kreativním prostoru DEPO2015 v pátek 16. 11. 2018. Propozice soutěže a průvodce soutěží budou zveřejněny na webových stránkách designcabinet.cz, studentskydesign.cz, www.nadacesutnar.cz, www.depo2015.cz a scd.sk. Vyhlašovatelé soutěže se těší na zaslané práce.
  • POPAI  DAY 2018 se bude konat 29. 11. 2018 v Kongresové centru TOP HOTEL Praha****, Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4 – Chodov. Tradiční vrcholné setkání profesionálů v oboru in-store komunikace. Celodenní program této prestižní akce bude zahrnovat mezinárodní konferenci, expozice významných oborových soutěží a galavečer.
  • Do svého jubilejního 20. ročníku vstupuje soutěž „Best of Realty – Nejlepší z realit“, v tuzemsku považovaná za nejprestižnější v oboru. O nominaci na ceněný titul se až do 4. září 2018 mohou ucházet stavby dokončené a zkolaudované na území České republiky po 1. lednu 2017.
  • 8. září  2018 se na  farmě Levín uskuteční 6.ročník sportovního zážitku plného noblesy a elegance Prague Polo Cup.Brands&Stories prostřednictvím svých stran pomáhá najít partnery pro tuto ojedinělou akci – MEZINÁRODNÍ TURNAJ V KOŇSKÉM PÓLU. Partnerství s Prague Polo Cup uzavřené na základě inzerátu v Brands&Stories bude navíc zahrnovat jako dárek od Brands&Stories – celostranu sponzora v zářijovém vydání ZDARMA.
  • AsiAnFest  2018 – Největší kulturně gastronomický festival ve střední  Evropě  přinese již  poslední  víkend v červenci  do Prahy dokonalou  atmosféru a  autentické  zážitky ze  zemí,  jako jsou  Cˇína,  Vietnam, Thajsko,  Indie,  Korea, Japonsko,  Filipíny,  Indonésie, Malajsie  cˇi  Srí Lanka.  AsianFest  2018 se uskuteční 27. –  29. července  2018 na  Branické  louce v  Praze.
     

Ukázka časopisů z letošního roku

1/2018
Brands&Stores 1/2018